Ubezpieczenie od utraty dochodu

Dla lekarzy

Zabezpieczenie dochodu lekarzy

Input your text here! The text element is intended for longform copy that could potentially include multiple paragraphs. tekst
Sprawdź

Dla zawodów medycznych

Zabezpieczenie dochodu weterynarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i innych pracowników medycznych

Input your text here! The text
Sprawdź

Dla managerów

Zabezpieczenie dochodu zarządu

Input your text here! The text element is intended for longform copy that could potentially include multiple paragraphs. tekst
Sprawdź

Ochrona w razie niezdolności do pracy w konkretnym zawodzie

Jako jedyne na rynku, ubezpieczenie Lloyd's pozwala zabezpieczyć Twoje finanse, gdy nie możesz pracować w swojej profesji, ale jesteś zdolny do jakiejkolwiek innej pracy.

Prostota i elastyczność

Parametry ubezpieczenia możesz dobrać adekwatnie do swoich potrzeb. Zawarcie polisy nie wymaga zbędnych formalności. Jeśli tak będzie dla Ciebie lepiej, wszystko załatwimy przez telefon albo mailowo. Odezwij się do nas - sam się przekonasz.

Szyte na miarę

Parametry ubezpieczenia możesz dobrać adekwatnie do swoich potrzeb i zmienić w trakcie umowy.

Ubezpieczenie dla każdego

Nie ma znaczenia czy pracujesz w Polsce czy poza jej granicami. Ekstremalny sport, niebezpieczne hobby czy nawet praca w pogotowiu lotniczym także nie stanowią przeciwwskazań do ubezpieczenia.

Jaka jest wysokość i zakres świadczeń?

 • Miesięczne świadczenie na wypadek okresowej niezdolności do pracy od 1 000 do 50 000 zł miesięcznie, wypłacane od 24 do nawet 60 miesięcy - tzw. podtrzymanie dochodu - maks. wysokość świadczenia wypłacanego miesięcznie to 65% średniego miesięcznego przychodu brutto.

 • Świadczenie jednorazowe na wypadek trwałej niezdolności do pracy nawet do 10 milionów złotych. Maksymalnie może być to 10-krotność przychodu brutto za 12 miesięcy przed zawarciem ubezpieczenia.

 • Możliwość rozbudowy polisy o dodatkowe, indywidualnie dostosowane świadczenia, takie jak m.in. śmierć bądź inwalidztwo w następstwie nieszczęśliwego wypadku czy świadczenie na wypadek zakażenia wirusem HIV lub WZW.

 • Koszty na pewno Cię nie obciążą. Składki zaczynają się już od 200 zł na rok i zazwyczaj nie przekraczają 1% rocznych dochodów.
 • Kontakt

  Zyskaj ochronę już od 200zł/m-c
  PAC S.A.

  KRS: 0000446274

  NIP: 7010360442

  Uprawnienia KNF 11234715/A

  REGON: 146405614

  Skontaktuj się

  tel.: +48 536 750 750

  e-mail: biuro@prestige­-financial.pl

  Działamy na terenie
  całej polski
  Poniedziałek - Piątek

  09:00 - 17:00